W dniach 19 i 21 lutego 2025r odbyło się w przedszkolu spotkanie pt.: „Zdrowe ząbki mam” podczas którego gościliśmy w naszym przedszkolu bardzo miłego i ważnego gościa. Odwiedziła nas Pani Stomatolog , która nie tylko pokazała dzieciom jak ważne jest codzienne dbanie o czystość jamy ustnej ale też opowiedziała o znaczeniu zdrowego odżywiania . Warsztaty o złej próchnicy, głodnych bakteriach , myciu zębów , nitkowaniu na pewno pozostaną na długo w pamięci dzieci. Bardzo dziękujemy prowadzącej zajęcia Pani Stomatolog za ciepłe , a jednocześnie pełne profesjonalizmu zajęcia z bardzo dużą liczbą rekwizytów. Pomoce te nie tylko zachęciły dzieci do zabaw i pracy ale też spowodowały ,że od tej pory żadna wizyta w gabinecie stomatologicznym nie będzie dla dzieci stresem.