Rozpoczynamy konkurs
„Kolory wiosennej przyrody”.
Drodzy Nauczyciele!
Kochani Rodzice!
Jest to już XVII odsłona naszego konkursu plastyczno-przyrodniczego
pt.: „Wiosna w Zielonych Okularach”.
Zachęcamy do udziału ,zauważenia piękna w otaczającym nas świecie,
zainspirowania dzieci kolorami rozkwitającej przyrody .
Wspólnie z dziećmi spacerujcie, oglądajcie a potem twórzcie wspaniałe dzieła,
na które czekamy do 29.04.2025r!
„Wiosna odblokowuje kwiaty, aby pomalować roześmianą ziemię”
Reginald Heber