You are currently viewing XVII konkurs plastyczno-przyrodniczy pt.: „Wiosna w Zielonych Okularach”.

XVII konkurs plastyczno-przyrodniczy pt.: „Wiosna w Zielonych Okularach”.

Rozpoczynamy konkurs
„Kolory wiosennej przyrody”.

Drodzy Nauczyciele!
Kochani Rodzice!

Jest to już XVII odsłona naszego konkursu plastyczno-przyrodniczego
pt.: „Wiosna w Zielonych Okularach”.
Zachęcamy do udziału ,zauważenia piękna w otaczającym nas świecie,
zainspirowania dzieci kolorami rozkwitającej przyrody .
Wspólnie z dziećmi spacerujcie, oglądajcie a potem twórzcie wspaniałe dzieła,
na które czekamy do 29.04.2025r!


„Wiosna odblokowuje kwiaty, aby pomalować roześmianą ziemię”
Reginald Heber

Regulamin konkursu plastyczno-przyrodniczego

 – plik do pobrania