You are currently viewing XVII finał konkursu „Wiosna w zielonych Okularach- Kolory Przyrody”!

XVII finał konkursu „Wiosna w zielonych Okularach- Kolory Przyrody”!

Lista laureatów:

W dniu 09.05.2025r jury , podczas posiedzenia w Przedszkolu Nr 244 wyłoniło zwycięzców Konkursu plastyczno-przyrodniczego „Wiosna       w Zielonych Okularach- Kolory Przyrody”.

Są nimi:

Kategoria -dzieci 3-letnie

  1. miejsce -Felicja Greszta- Przedszkole Nr 190
  2. miejsce- Zuzanna Cieślak- Przedszkole Nr 391

Kategoria – dzieci 4-letnie

  1. miejsce- Polina Marczak- Przedszkole Nr 190
  2. miejsce- Dawid Kosecki- Przedszkole Nr 330
  3. miejsce -Wojciech Jurczyk- Przedszkole Nr 391

Wyróżnienie- Natalia Żerek- Przedszkole Ali i Asa im. M. Grechuty

Kategoria – dzieci 5-letnie

  1. miejsce- Jan Zasada- Przedszkole Ali i Asa im. M. Grechuty
  2. miejsce- Wiktoria Rozenek- Przedszkole Nr 391
  3. miejsce- Jadwiga Greszta- Przedszkole Nr 190

Wyróżnienie- Maria Lis – Przedszkole Nr 330

Kategoria – dzieci- 6-letnie

  1. miejsce- Hanna Rutkowska- Przedszkole Nr 190
  2. miejsce -Nela Marek- Przedszkole Nr 317
                           -Mia Powsińska- Przedszkole Nr 275
  3. miejsce- Stefan Krzyżanowski- Przedszkole Nr 391

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Każdy otrzyma pamiątkowy dyplom-podziękowanie i mały upominek!

Dzieci nagrodzone razem z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród , które odbędzie się 20 maja 2025r. w Przedszkolu   nr 244 Warszawa ul. Niegocińska 9 o godz. 10.30.