Lista laureatów:
W dniu 09.05.2025r jury , podczas posiedzenia w Przedszkolu Nr 244 wyłoniło zwycięzców Konkursu plastyczno-przyrodniczego „Wiosna w Zielonych Okularach- Kolory Przyrody”.
Są nimi:
Kategoria -dzieci 3-letnie
- miejsce -Felicja Greszta- Przedszkole Nr 190
- miejsce- Zuzanna Cieślak- Przedszkole Nr 391
Kategoria – dzieci 4-letnie
- miejsce- Polina Marczak- Przedszkole Nr 190
- miejsce- Dawid Kosecki- Przedszkole Nr 330
- miejsce -Wojciech Jurczyk- Przedszkole Nr 391
Wyróżnienie- Natalia Żerek- Przedszkole Ali i Asa im. M. Grechuty
Kategoria – dzieci 5-letnie
- miejsce- Jan Zasada- Przedszkole Ali i Asa im. M. Grechuty
- miejsce- Wiktoria Rozenek- Przedszkole Nr 391
- miejsce- Jadwiga Greszta- Przedszkole Nr 190
Wyróżnienie- Maria Lis – Przedszkole Nr 330
Kategoria – dzieci- 6-letnie
- miejsce- Hanna Rutkowska- Przedszkole Nr 190
- miejsce -Nela Marek- Przedszkole Nr 317
-Mia Powsińska- Przedszkole Nr 275 - miejsce- Stefan Krzyżanowski- Przedszkole Nr 391
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Każdy otrzyma pamiątkowy dyplom-podziękowanie i mały upominek!
Dzieci nagrodzone razem z opiekunami zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród , które odbędzie się 20 maja 2025r. w Przedszkolu nr 244 Warszawa ul. Niegocińska 9 o godz. 10.30.