You are currently viewing X Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny pt: ” Wierszyki Na Dobry Humor”.

X Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny pt: ” Wierszyki Na Dobry Humor”.

  • Post category:Wydarzenia

19.03.2025
X Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny
pt: ” Wierszyki Na Dobry Humor”.

19 marca 2025r odbył się  X Finał Przedszkolnego Konkursu Recytatorsko-Logopedycznego . W tym roku tematem przewodnim naszego konkursu były wierszyki na dobry humor. W konkursie udział wzięły dzieci uczęszczające do naszego przedszkola oraz uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 271. Finał konkursu odbył się w przedszkolu dla dzieci z oddziałów I i II w godzinach rannych oraz popołudniu w gościnnych salach Szkoły Podstawowej Nr 271 , gdzie były dzieci starsze z Oddziałów III, IV i V.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do wspaniałych recytacji. Dzieci z przedszkola zaprezentowały krótkie recytacje i improwizacje pełne humoru i trudnych zwrotów logopedycznych. Uczniowie ze szkoły wprowadzili do naszego konkursu elementy tańca i śpiewu. Były to wspaniałe występy   za co szczególnie dziękujemy utalentowanym Uczniom i ich Rodzicom oraz Paniom Monice i Ewie z Przedszkola Nr 244. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi książkami i dyplomami.

Dzieci z Oddziałów „0” mogły w tym dniu również odwiedzić szkołę, zobaczyć jak wyglądają klasy oraz poznać zasady obowiązujące w szkole. Ten krótki spacer , w którym towarzyszyła nam pani Marta- nauczycielka klas pierwszych pomoże przyszłym uczniom w przejściu z edukacji przedszkolnej do nauki w szkole.