23.09.2025
„Dzień przedszkolaka”- spotkaliśmy się na przedszkolnym ogrodzie aby świętować Dzień Przedszkolaka , który w tym roku wypadł w sobotę 20.09.2025r . Wesoła zabawa przy muzyce , pośród pięknej , jesiennej przyrody połączyła wszystkie dzieci i ich panie. Były taneczne korowody, konkursy, dużo śpiewu i tańca.