Dzieci z Oddziału IV uczestniczyły w wycieczce do Klockowni- Centrum Edukacji i Zabawy mieszczącej się przy ul. Górczewskiej. Podczas zajęć dzieci mogły, pod okiem animatorów i nauczycielek i przy użyciu narzędzi stolarskich przygotować drewnianego konika. Było bardzo dużo pracy ale też był czas na relaks- zabawy konstrukcyjne z wykorzystaniem wielkich klocków i sprzętu technicznego . Były zabawowe zakupy w sklepie z akcesoriami budowlanymi. Dla wszystkich zgłodniałych i zmęczonych dzieci czekał poczęstunek- owoce i picie , które zabraliśmy ze sobą z przedszkola. Bardzo dziękujemy Mamie Mai , która już po raz kolejny bardzo nam pomogła w organizacji tej wspaniałej wycieczki. Pozostanie z niej moc wrażeń i mały, samodzielnie zrobiony konik!