16.12.2025r-18.12.2025r – tradycyjnie w okresie świątecznym odbyły się w naszym przedszkolu rodzinne spotkania świąteczne podczas których było wspólne kolędowanie, malowanie ozdób świątecznych , składanie życzeń. Dzieci odwiedził też Mikołaj, który rozdał prezenty przygotowane własnoręcznie przez Rodziców w domu. Były piękne papierowe rakiety , domki z kartonu czy papierowe samochody. Takie prezenty cieszą najbardziej , bo są w nich serduszka i ciepłe myśli tych , którzy je wykonują dla tych , którym są wręczane.
Bardzo dziękujemy Paniom , Panu Andrzejowi oraz Rodzicom za wkład pracy w przygotowanie tych spotkań. Życzymy wszystkiego najlepszego!