05.12.2025r – odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z okazji Mikołajek , które w całości przygotowały i poprowadziły nasze Panie. Dzieci mogły obejrzeć specjalnie do nich wysłany cyfrowy list od ŚW. Mikołaja. Otrzymały pozdrowienia z Laponii a w trakcie połączenia Św. Mikołaj zadzwonił do Niegocińskich Skrzatów! Telefon odebrała pani Dyrektor a Dzieci usłyszały głos Mikołaja i życzenia do nich kierowane. Było to niesamowite przeżycie! Podczas spotkania były też wspólne tańce, konkursy i zawody sprawnościowe. A wszystkim towarzyszył ulubiony kolor Mikołaja- czerwony