07.11.2025r- „Przedszkole do Hymnu”- o godz.11.11 wszystkie nasze przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola zebrali się na jednej sali aby wspólnie odśpiewać Hymn Polski. Inicjatorem akcji „Przedszkole-szkoła do Hymnu” jest już od wielu lat Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nasze przedszkole , jak co roku zostało zgłoszone do udziału w tym wydarzeniu. Wspólne śpiewanie hymnu narodowego w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, to wspaniałe budowanie postaw patriotycznych. Odbywa się zazwyczaj 7 listopada (ostatni dzień roboczy przed 11 Listopada) o 11:11.
Odśpiewaniu hymnu towarzyszył poczet dzieci , które dumnie i z powagą wniosły na salę flagę Polski. Dziękujemy Paniom za wspaniałe przygotowanie tych uroczystości a dzieciom za piękne odśpiewanie czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”.