21 marca 2025r , w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny wszystkie przedszkolaki wesoło i uroczyście powitały wiosnę. I choć za oknem temperatury nie zawsze wiosenne to w naszym przedszkolu zrobiło się zielono , słonecznie i bardzo ciepło.
W Sali grupy pierwszej „kaczuszki” pod kierunkiem Pani Agnieszki dzieci pożegnały Marzannę . Choć nasza Marzanna wcale nie była straszna i nie przypominała srogiej zimy dzieci z ochota pożegnały ten symbol aby już od tej chwili cieszyć się pięknym słońcem i ciepłem. Były wierszyki i wesołe piosenki . na ogrodzie dzieci poszukiwały oznak wiosny , wesoło bawiąc się i śpiewając. Dziękujemy pani Oli za piękny plakat witający wiosnę!
Do zobaczenia Zimo!
Witaj Wiosno”