You are currently viewing Powitanie wiosny.

Powitanie wiosny.

  • Post category:Wydarzenia

21.03.2025 
Powitanie wiosny. 

21 marca 2025r , w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny wszystkie przedszkolaki wesoło i uroczyście powitały wiosnę. I choć za oknem temperatury nie zawsze wiosenne to w naszym przedszkolu zrobiło się zielono , słonecznie i bardzo ciepło.

W Sali grupy pierwszej „kaczuszki” pod kierunkiem Pani Agnieszki dzieci pożegnały Marzannę . Choć nasza Marzanna wcale nie była straszna i nie przypominała srogiej zimy dzieci z ochota pożegnały ten symbol  aby już od tej chwili cieszyć się pięknym słońcem i ciepłem. Były wierszyki i wesołe piosenki . na ogrodzie dzieci poszukiwały oznak wiosny , wesoło  bawiąc się i śpiewając. Dziękujemy pani Oli za piękny plakat witający wiosnę!

Do zobaczenia Zimo!
Witaj Wiosno”