Miło nam poinformować ,ze nasz podopieczny -Igor M. z Oddziału II stał się laureatem konkursu technicznego „Mój wynalazek”. Warto przy tym zaznaczyć ,ze pracę nadesłaną na konkurs Igor wykonał razem z rodziną. Organizatorem konkursu było Przedszkole Nr 330 „Pod Modrzewiem”. Dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie do udziału , gratulujemy pomysłu i organizacji. Nagrody wręczali m.in. Pani Wioletta Krzyżanowska – Mazowiecki Kurator Oświaty, Pan Rafał Miastowski –Burmistrz Dzielnicy Mokotów Miasta Stołecznego Warszawy oraz Pan Krzysztof Skolimowski- Z-Ca Burmistrza Dzielnicy Mokotów Miasta Stołecznego Warszawy.