You are currently viewing „Królowa Zimy”

„Królowa Zimy”

  • Post category:Wydarzenia

Festiwal MAM to! 
„ Królowa Zimy”

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że dzieci z Oddziału V „Koty” pod kierunkiem Pań Barbary Falacińskiej i  Ewy Janik oraz przy muzycznym wsparciu Pana Andrzeja zdobyły jako jedyne przedszkole z Dzielnicy Mokotów Miasta.st. Warszawy Nagrodę Główną na festiwalu sztuki Mam to!. Festiwal MAM to! to mozaika 10 konkursów organizowanych przez 6 instytucji kultury Mokotowa, w 4 kategoriach: #obraz, #słowo, #dźwięk, #ruch.

Dzięki Festiwalowi MAM to!:

  • młodzi artyści, wspierani przez nauczycieli, opiekunów czy rodziców mają okazję wystąpić na scenie i zostać (d)ocenionym przez profesjonalne jury,
  • opiekunowie artystyczni i szkoły mogą inspirować się do nowych, kreatywnych działań oraz podejrzeć jak wygląda edukacja artystyczna w innych placówkach,
  • propagowanie wrażliwość i wiedzy o sztuce literackiej, wizualnej, teatralnej i muzycznej wśród młodego pokolenia.

Na szczególne podkreślenie zasługują : gra głównych wykonawców-Michała, Marysi , Sary oraz oprawa muzyczna przedstawienia , o którą zadbał nasz Pan Andrzej Zagrodzki. Wielkie podziękowania należą się też pozostałym małym Aktorom i ich Paniom. Dla wielu z nich było to  pierwsze zetknięcie z tak dużą sceną. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !