Dzieci pod opieką swoich Pań wykonały piękne karty świąteczne , które zostały przekazane dla podopiecznych Hospicjum Domowego ul. wileńska i osób w nim przebywających. Wykonanie kart to nie tylko skromny wycinek pamięci o osobach chorych i potrzebujących. To przede wszystkim nauka empatii i zauważenia potrzeb drugiego człowieka! Dzięki wsparciu Hospicjum Domowego na naszym ogrodzie co roku możemy podziwiać pięknie kwitnące żonkilowe Pole Nadziei.