17.12.2025r – odbył się koncert muzyki ludowej podczas którego dzieci poznały obyczaje i tradycje świąteczne związane z okresem Bożego Narodzenia. Wszystkich zachwyciły piękne stroje ludowe artystów . Dzieci uczestniczyły w tańcach i konkursach; poznały obrzędy ludowe a przede wszystkim wesoło się bawiły. Dziękujemy artystom za piękny występ i zapraszamy jeszcze do naszego przedszkola