Tymi słowami zaczynały się spotkania z okazji święta Mamy i Taty , które odbyły się w naszym przedszkolu w dniu 21 maja 2025r. Dzieci z Oddziałów I, II i IV w wierszu , tańcu i piosence wyraziły moc uczuć skierowanych do swoich Rodziców. Były uśmiechy , przytulenia i wykonane własnoręcznie przez Dzieci prezenty. Wszyscy odświętnie ubrani , wzruszeni świętowaliśmy razem te wspaniałe dni. Święto Mamy i Taty w przedszkolu to okazja, aby Dzieci mogły pokazać swoje talenty, wyrazić miłość i wdzięczność Rodzicom poprzez występy artystyczne, piosenki i prezentacje. To też wzmocnienie więzi rodzicielskich , integracja społeczności przedszkolnej ponieważ w tych spotkaniach uczestniczą Rodzice , Rodzeństwo a nierzadko też Dziadkowie. Dzieci uczą się wyrażania swoich uczyć , rozwijają swoje talenty artystyczne w miejscu sobie przyjaznym jakim jest dla nich przedszkole. Uczą się też pracy w grupie . Zarówno Dzieci jak i Rodzice doświadczają w naszym przedszkolu niezapomnianych chwil i wzruszeń. Dziękujemy Nauczycielkom oraz Panu Andrzejowi za przygotowanie tych spotkań . Rodzicom dziękujemy za liczny udział. Wszystkim życzymy pięknych chwil z bliskimi i radości ze wspólnie spędzonego czasu.