Dyżur wakacyjny
zasady na dyżurze.
Prowadzimy dyżur wakacyjny w terminie 30.06.2025-18.07.2025r
Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz.8.30. Odbiór do godz.17.00
Na dyżur zapraszamy z ubrankami na zmianę, kapciuszkami, ulubioną przytulanką. Ponieważ dzieci nie leżakują prosimy o nie przynoszenie piżamek i śpiworków.
Ręczniki w naszym przedszkolu są papierowe. Dzieci mają zapewnioną wodę , którą mogą pić z własnych, podpisanych bidonów lub z udostępnianych w przedszkolu kubeczków.
Przy odbiorze dziecka ,zwłaszcza z ogrodu należy podejść na dany teren i zgłosić odbiór u nauczycielki. W budynku odbiór odbywa się za pomocą systemu powiadomień wewnętrznych. Nad osobami przebywającymi w holu i szatni , wchodzącymi do budynku czuwają kamery oraz osoba wyznaczona do pomocy. Prosimy zawsze zapytać jeśli coś jest niejasne.
Zapraszamy.
Drodzy Rodzice!
Ważne!
W trakcie dyżuru wakacyjnego obowiązują zasady bezpiecznego odbioru dziecka z przedszkola takie jak w ciągu roku szkolnego. Dzieci są oddawane jedynie Rodzicom , prawnym opiekunom oraz osobom upoważnionym do odbioru. Upoważnienie na druku dostępnym na stronie i w przedszkolu należy złożyć u nauczyciela w pierwszym dniu uczęszczania dziecka .Każde upoważnienie obowiązuje na dany okres lub do chwili jego odwołania. Musi być podpisane przez osobę upoważnianą oraz oboje Rodziców/ prawnych opiekunów.
Do czasu złożenia upoważnienia prawo do obioru mają Rodzice i prawni opiekunowie dziecka.
Nie wydajemy dzieci osobom nie upoważnionym oraz nie przyjmujemy upoważnień przygotowanych na drukach innych niż przedszkolne.
Osoba odbierająca dziecko po raz pierwszy , nie będąca Rodzicem powinna mieć dokument tożsamości ze zdjęciem do okazania nauczycielce.