20 lutego 2025r obył się w naszym przedszkolu bajkowy bal. Uczestniczyli w nim wspaniali goście: wróżki, księżniczki, czarodzieje . Dzieci zmieniły się na ten wyjątkowy czas w różne postacie z bajek począwszy od starych polskich , przez klasycznych bohaterów Disneya, po kreacje z najnowszych animacji. Nawet nasze panie na czas balu stały się innymi „bohaterkami”. Był to czas wesołej zabawy , korowodów tanecznych, wspólnych śpiewów i tańców , które poprowadził Pan Andrzej. Sale przedszkolne ubrane w kolorowe dekoracje zachęcały do wspólnych pląsów i zabaw. Bardzo dziękujemy naszym Paniom za wspaniałe wystroje pomieszczeń, wspólną zabawę; każdy z nas od czasu do czasu może stać się na nowo dzieckiem i uwierzyć ,że może być wróżką lub księciem i mieć czarodziejską moc.